Zawody szachowe!

Uczniowie klasy 8b w składzie Kacper Szulc, Łukasz Nowak oraz Borys Kudła wzięli udział w drużynowych zmaganiach w „Szachowej Lidze Szkół Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta”.
Nasi uczniowie rywalizowali zarówno z graczami szkół podstawowych jak i szkół ponadpodstawowych. W klasyfikacji drużynowej „otarli” się o podium, natomiast w zestawieniu indywidualnym w kategorii klas V-VIII dla drugiej szachownicy pierwsze miejsce zajął Łukasz Nowak.
Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom naszej szachowej drużyny!
Ps. Na fotografiach widać również naszego Absolwenta - Damiana - który również pod okien Pana Piotra. Mroczkowskiego szlifował swoje umiejętności szachowe 👏👏👏