O szkole

Skład Rady Pedagogicznej

w roku szkolnym 2022/2023

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Justyna Lewandowska - nauczyciel dyplomowany

WICEDYREKTOR SZKOŁY

mgr Marzena Szmajduch - nauczyciel dyplomowany

Nauczyciel Nauczany przedmiot/funkcja Wychowawca klasy Stopień awansu zawodowego
mgr Bożena Bała Edukacja wczesnoszkolna 1b Nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Cichoń Wychowanie Fizyczne

Pływanie

8c Nauczyciel dyplomowany
mgr Zofia Ciura Religia Nauczyciel dyplomowany
mgr Kamila Czekalska Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel wspomagający

3a Nauczyciel mianowany
mgr Mariola Czerwińska Biblioteka, Surdopedagog Nauczyciel dyplomowany
mgr Katarzyna Dobias Wychowawca świetlicy Nauczyciel dyplomowany
mgr Marta Dybała Język polski 8b Nauczyciel mianowany
mgr Magdalena Dyłka Język niemiecki, Tyflopedagog, Wychowawca świetlicy Nauczyciel mianowany
mgr Halina Głyżewska-Sobel Geografia Nauczyciel dyplomowany
lic. Ewelina Gryszka Język angielski Nauczyciel kontraktowy
lic. Marcelina Heczko Matematyka Nauczyciel kontraktowy
 mgr Jolanta Janicka-Garba Wychowawca świetlicy Nauczyciel dyplomowany
mgr Bożena Kośmider  Język polski 4b Nauczyciel dyplomowany
mgr Sylwia Kowalska Muzyka Nauczyciel dyplomowany
mgr Izabela Kulejewska Edukacja wczesnoszkolna 1a Nauczyciel dyplomowany
mgr Hanna Kurczyk Pływanie Nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Łodkowska Plastyka, , Technika, Zajęcia techniczne 8a Nauczyciel dyplomowany
mgr Mateusz Michałek Religia, Zajęcia techniczne, Doradztwo zawodowe, Wychowawca świetlicy Nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Mizerska Biologia Nauczyciel mianowany
mgr Piotr Mroczkowski Historia  i społeczeństwo 4a Nauczyciel kontraktowy
mgr Beata Musiał Wychowanie fizyczne, Edukacja dla Bezpieczeństwa 7b Nauczyciel dyplomowany
dr Nikodem Nieśpiałowski Informatyka Nauczyciel dyplomowany
mgr Joanna Ochman - Wicińska
 Język angielski Nauczyciel mianowany
mgr Anna Piechaczek Edukacja wczesnoszkolna 2b Nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Pietruńko Kierownik Świetlicy Nauczyciel dyplomowany
mgr Beata Raś Język angielski 5b Nauczyciel dyplomowany
mgr Joanna Siwczyk  Język polski 7a Nauczyciel dyplomowany
mgr Klaudia Suś Edukacja wczesnoszkolna 2a Nauczyciel kontraktowy
mgr Marzena Szmajduch Przyroda 6a Nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Świerczyńska Surdopedagog Nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Szczupider Edukacja wczesnoszkolna 3b Nauczyciel dyplomowany
mgr inż. Izabela Tomeczek Matematyka 5a Nauczyciel dyplomowany
mgr Monika Truchła-Szpularz Tyflopedagog Nauczyciel dyplomowany
mgr Magdalena Tyc Pedagog Nauczyciel dyplomowany
mgr Sylwia Wojciechowska Matematyka, Fizyka Nauczyciel dyplomowany
mgr Jolanta Zemła Wychowanie fizyczne, Pływanie Nauczyciel dyplomowany
mgr Aneta Zowada Chemia, Fizyka Nauczyciel dyplomowany
 
Zebrania i konsultacje

12.12.2022  - zebranie informacyjne o zagrożeniach oceną niedostateczną,

klasy 1-8 (g.16.30)

Legitymacje szkolne w ostatnim tygodniu września zbierane będą przez wychowawców klas. Klasy I i VII - oddają wychowawcy podpisane zdjęcie (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).

Skip to content