Kolejne sukcesy!

Uczennica klasy 8c Oliwia Śliwka kolejny raz osiągnęła ogromny sukces na polu artystycznym. Otrzymała GRAND PRIX w XIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na projekt znaczka pocztowego pt.: ,, Wielcy Ślązacy i ich osiągnięcia”. Wręczenie nagrody nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego na uroczystej akademii. Gratuluję młodej arystce i życzę sukcesów w przyszłości.

Konsultacje dla rodziców
Klasy I - III - 14.11.2023 r., godzina 16:30 Klasy IV - VIII - 15.11.2023 r., godzina 16:30
Legitymacje szkolne

Legitymacje szkolne w ostatnim tygodniu września zbierane będą przez wychowawców klas. Klasy I i VII - oddają wychowawcy podpisane zdjęcie (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).

Sekretariat szkolny

Czynny codziennie od poniedziałku do piątku

7:00 - 15:00

Skip to content