W grudniu klasy 8a, 8b, 8c odwiedziły Muzeum Hutnictwa w Chorzowie. Uczniowie wzięli udział w warsztatach zdobienia koszulek lub siatek. Mieliśmy okazję poznać historię huty oraz pracę hutnika. Wystawa w bardzo ciekawy sposób przybliża zagadnienia związane z funkcjonowaniem tak ogromnego zakładu jakim była huta ,, Kościuszko”. Na warsztatach uczniowie mogli sami zaprojektować zdobienia korzystając z gotowych stempli. Tematyka przedstawiona bardzo ciekawie i interesująco.

 
Zebrania i konsultacje

12.12.2022  - zebranie informacyjne o zagrożeniach oceną niedostateczną,

klasy 1-8 (g.16.30)

Legitymacje szkolne w ostatnim tygodniu września zbierane będą przez wychowawców klas. Klasy I i VII - oddają wychowawcy podpisane zdjęcie (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).

Skip to content