Klasy szóste  dzięki programowi Poznaj Polskę,  w dniach od 20 do 22 czerwca miały możliwość odwiedzić Warszawie. Dzieciaki były na Starym Mieście, obejrzeli  zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, zwiedzili też  Muzeum Powstania Warszawskiego.

Drugiego dnia pobytu w Warszawie odwiedzili Muzeum Narodowe, potem wspaniale bawili się w Centrum Nauki Kopernik. Mieli też okazję podziwiać miasto z tarasu widokowego Pałacu Kultury

Ostatniego dnia mieli okazje podziwiać ogrody Pałacu w Wilanowie i komnaty Zamku Królewskiego. Naszych uczniów nie zabrakło również  na Stadionie Narodowym.

#poznajpolske

Zebrania we wrześniu

8.09.2022  - zebranie ogólne klasy 4-8 (g.16.30)

7.09.2022 - zebranie ogólne klasy 1-3 (g.16.30)