Akademia Przedszkolaka

Wczoraj odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym Akademia Przedszkolaka.
To cykliczne zajęcia ogólnorozwojowe dla przedszkolaków, którzy we wrześniu 2022 roku rozpoczną swoją przygodę ze szkołą .
Podczas pierwszego spotkania przyszli uczniowie poznali nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego.
Na zajęciach wypełniali swoje paszporty, w sali gimnastycznej uczestniczyli w zajęciach sportowych, a podczas wizyty na basenie zapoznali się z naszą ofertą zajęć w grupach pływackich na poziomie każdej klasy po 2 godziny w tygodniu.
Rodzice w tym czasie uczestniczyli przy herbacie i kawie w spotkaniu z panią dyrektor, która opowiadała czym należy się kierować przy wyborze szkoły, a także zapoznała rodziców z ofertą naszej placówki.
Dziękujemy za odzew i zainteresowania. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w murach szkoły.
Kolejne spotkanie Akademii Przedszkolaka już 23 listopada.
Zapraszamy!!!