W dniach od 2.12 - 13.12 odbyły się na naszym basenie zawody pływackie z okazji Mikołaja. Zmagania sportowe rozpoczęły klasy trzecie . Po pięknej i zaciętej walce sportowej wyłoniliśmy najszybszych kraulistów i grzbiecistów oraz kraulistki i grzbiecistki. Okazali się nimi : Śliwa Julia, Kaszubska Marisa oraz Stachowicz Martyna. Wśród chłopaków czołowe lokaty wywalczyli Gryglak Kamil, Grabiec Aleksander i Zgraja Kuba.

W dalszej kolejności walczyły klasy siódme. Najszybszymi pływakami zostali: Dagmara Żurowska, Agata Klois, Ewelina Madejek oraz Emilia Flak. Do czołówki najszybszych chłopaków weszli : Szymon König, Mateusz Mandela, Jakub Bednarek oraz Cezary Barczyk.

Sportowa walka czwartych klas wyłoniła zwycięzców wśród dziewczynek i chłopców. Okazali się nimi następujący uczniowie: Jędrzejewska Martyna, Mandrela Aleksandra, Cieraszewska Aleksandra oraz Jendrysik Paulina. Wśród chłopaków najszybciej przepłynęli swoje konkurencje Ciosek Mateusz, Koszowski Jakub, Kudła Borys oraz Pogorzałek Jakub.

W następnej kolejności odbyły się zawody pływackie klas szóstych. Obydwie klasy wykazały się zacięta walką sportową zarówno w konkurencjach indywidualnych jak i w sztafecie. Wśród dziewczynek najszybsze okazały się: Pękala Marta, Flak Emilia i Kopyto Klaudia. A wśród chłopców: Hellmann Wojciech, Grzyb Mateusz, Rogowicz Mateusz oraz Sosiński Kacper.

Ósme klasy startował niestety w bardzo okrojonym składzie. Pomimo tego atmosfera była gorąca. Czołowe miejsca zajęli następujący uczniowie: Lech Wiktoria, Wacławek Laura, Bajer Milena, Czerniawski Jakub, Ignacy Rafał, Kowal Konrad oraz Pawełczyk Denis.

Największych emocji dostarczyły zawody trzech piątych klas. Było dużo dzieci i ambitna walka. W czołówce zameldowali się: Krętek Julia, Nimpczke Malwina, Zdzieniecka Natalia, Zgraja Natalia, Beruś Jakub, Malcherek Damian, Szolc Oliwier, Kosytorz Dawid i Ciastuła Kamil.

Jako ostatnie wystartowały najmłodsze klasy drugie. Były to dla nich pierwsze w życiu zawody pływackie, stąd towarzyszył im wysoki poziom stresu. Ale wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie. Najszybszymi pływakami i pływaczka mi okazali się: Musiał Milena, Lasko Weronika, Leja Martyna, Sojka Magda, Nimpczke Piotr, Durczok Kamil, Szewczul Adam oraz Zadoroshnyj Artem.

Wszystkim naszym dzielnym pływakom gratulujemy osiągnięć

  W dniu 13 czerwca 2023 r. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie rodziców dzieci klas pierwszych (rok szkolny 2023/2024) w sali nr 20-21 - II piętro.
Zebrania i konsultacje

Zebrania!

W związku z zagrożeniem oceną niedostateczną:

klasy 1-8 (g.16.30) 15.05.2023 r.

Zebrania ogólne:

klasy 1-3 (g.16.30) 07.06.2023 r.

klasy 4-8 (g.16.30) 06.06.2023 r.

Legitymacje szkolne w ostatnim tygodniu września zbierane będą przez wychowawców klas. Klasy I i VII - oddają wychowawcy podpisane zdjęcie (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).

Skip to content