Światowy dzień życzliwości

21 listopada obchodzono na całym świecie Dzień Życzliwości.

Również uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do świętowania. Od rana w żółtych elementach stroju uczniowie paradowali po szkole. Witali się z uśmiechem na twarzy i byli dla siebie odrobinę milsi niż zazwyczaj.

Popołudniu uczniowie klas 2-3 uczestniczyli w XXIV Ogólnopolskim Konkursie "Alfik matematyczny".

Z zadaniami z matematyki zmagali się wybrani uczniowie klasy 2 i 3, a reszta w tym czasie oglądała film animowany o słoniu Hortonie, który spotkał swoim maleńkich przyjaciół na pyłku koniczyny. Opowieść ta przybliżyła nam wszystkim czym jest okazywanie sobie życzliwości każdego dnia

Światowy dzień życzliwości