Wizyta w Koszęcinie

W środę, 6 czerwca klasy 2b i 3 c były w Koszęcinie.
Dzieci zwiedzały pałac - siedzibę zespołu Śląsk. Był czas na oglądanie pamiątek, które zespół otrzymał podczas koncertów w Polsce i za granicą.

Dzieci miałem możliwość uczestniczenia w warsztatach etnograficznych, poznawały różne śląskie tance, oglądały stroje ludowe. Nie mogło się odbyć bez ich występu, do którego przygotowywały się z całą starannością przez rok pod czujnym okiem tancerzy Śląska. Wisienką na torcie okazał się koncert zespołu Śląsk.

Wizyta w Koszęcinie