Wizyta w CEP

We wtorek 10 kwietnia 2018r. uczniowie klas drugich odwiedzili Centrum Edukacji Przeciwpożarowej mieszczące się w byłym magazynie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Zwiedzający przechodzą tu przez ścieżkę bezpieczeństwa podzieloną na sektory tematyczne. Każdy wyposażony jest w efekty specjalne prezentujące skutki pożarów, wypadków komunikacyjnych czy katastrof budowlanych.

 

Informacje o postępach w nauce zagrożenie ocenami ndst
Zebrania za rodzicami! Klasy I - VIII - 18.12.2023 r., godzina 16:30
Legitymacje szkolne

Legitymacje szkolne w ostatnim tygodniu września zbierane będą przez wychowawców klas. Klasy I i VII - oddają wychowawcy podpisane zdjęcie (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).

Sekretariat szkolny

Czynny codziennie od poniedziałku do piątku

7:00 - 15:00

Skip to content