Ślubowanie Klas Pierwszych

Tradycją naszej szkoły jest, iż uczniowie klas pierwszych składają uroczyste ślubowanie i zostają przyjęci w poczet naszej szkolnej społeczności. w Tym roku uroczystość ta odbyła się w środę 25 października 2017r.

Dzieciaki przygotowywały się do tego ważnego dnia już od pierwszych dni września poznając swoje prawa i obowiązki oraz zapoznając się z zasadami zachowania panującymi w naszej szkole.

Pierwszakom towarzyszyli przejęci rodzice i dziadkowie oraz wychowawcy klas Pani Katarzyna Gintowt i Pani Maja Thamm. O oprawę artystyczną zadbali najstarsi uczniowie naszej szkoły - siódmoklasiści.