Święto Komisji Edukacji Narodowej

W piątek, 13 października 2017r. rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Edukacji Narodowej. Uroczysta Akademia przygotowana została przez Samorząd Uczniowski, a udział w niej wzięli uczniowie klasy 7a oraz 2b wraz z Panią Kamilą Czekalską. Wystąpił także szkolny chór przygotowany przez Panią Jolantę Janicką-Garbę. Scenka z godziny wychowawczej wzbudziła salwy śmiechu zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Społeczność uczniowska nagrodziła również naszych wychowawców tytułem Nauczyciela Roku w różnych kategoriach. Pogodna Twarz, Dusza na ramieniu, Pomocna Dłoń, Filar Szkoły czy Odkrycie Roku to tylko niektóre przyznane tytuły. Mamy nadzieję że w przyszłym roku pomysłów uczniów nie zabraknie.