Uczniowie klas drugich odwiedziły Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Chorzowie. Jedyna tego typu placówka w Polsce mieści się w byłym magazynie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Centrum Edukacji Przeciwpożarowej to projekt ,który ma uświadomić zagrożenia bezpieczeństwa, jakie mogą przytrafić się nam każdego dnia.

Odwiedzając ścieżkę dydaktyczną, podczas warsztatów edukacyjnych, dzieci zapoznały się z zagrożeniami ekologicznymi, miały szansę włożyć mundur strażacki czy wsiąść za kierownicę wozu strażackiego.

Zajęcia godne polecenia, nie tylko dla grup zorganizowanych, ale i dla indywidualnych osób.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51