W nagrodę – Planetarium!

W sobotę 10 października 2015r. uczniowie klasy 5a w nagrodę za swoje zachowanie, udali się wraz z wychowawcą do Parku Śląskiego. W Planetarium wzięli udział w pokazie: Jesienne niebo nad Śląskiem, oraz zwiedzili Obserwatorium, gdzie obserwowali jesienne słońce. Wzięli także udział w konkursie wiedzowym, zabawach na świeżym powietrzu, a na koniec zjedli pyszne gofry.

Informacje o postępach w nauce zagrożenie ocenami ndst
Zebrania za rodzicami! Klasy I - VIII - 18.12.2023 r., godzina 16:30
Legitymacje szkolne

Legitymacje szkolne w ostatnim tygodniu września zbierane będą przez wychowawców klas. Klasy I i VII - oddają wychowawcy podpisane zdjęcie (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).

Sekretariat szkolny

Czynny codziennie od poniedziałku do piątku

7:00 - 15:00

Skip to content