Jesienna Wycieczka klas 4, 5 i 6

We wtorek 11 października 2016 roku uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych wraz z opiekunami udali się na jesienną wycieczkę szkolną. Odwiedzili przepiękny Zamek w Chęcinach oraz Centrum Nauki Leonardo da Vinci. Dzieciaki aktywnie uczestniczyły w wystawie "Człowiek - niezwykła maszyna", gdzie przedstawiono pięć czynności życiowych człowieka. Między innymi weszły do serca, zobaczyły płuca palacza, zmierzyły potęgę swojego skoku, skontrolowały refleks i koncentrację, zmierzyły pojemność płuc i zawartość wody w organizmie. Mamy ogrom zdjęć i filmik!