W piątek 17 czerwca 2016r. klasy piąte wraz z opiekunami udały się na Jurę Krakowsko-Częstochowską na wycieczkę Szlakiem Orlich Gniazd. Trasa wiodła przez Zamek w Ogrodzieńcu, Gród na Górze Birów, Zamki w Mirowie i Bobolicach. Uczniowie wzięli także  udział w zajęciach edukacyjnych z mapą i kompasem oraz zabawach integracyjnych na świeżym powietrzu. Po trudach aktywnego dnia wszyscy mieli możliwość posilić się pieczonymi kiełbaskami i pysznym domowym ciastem.

Konsultacje! Zebrania w sprawie zagrożeniem oceną niedostateczną na koniec roku szkolnego!

08.05.2024 - dla klas I - VIII - godzina 16:30.

Dofinansowanie!

Szkoła Podstawowa nr 34 im. Sportowców Hajduckich otrzymała w 2023 r. dofinansowanie na realizację zadania w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Skip to content