​Hajducka Parafia pw. WNMP w Chorzowie Batorym powróciła do idei "Hajduckich Początków Lata". Impreza o nowej nazwie "Czempielada" ma na celu nie tylko integrację i zabawę, ale także przypomnienie postaci bł. ks. Józefa Czempiela, byłego proboszcza.

"Czempielada 2016" została zorganizowana przez ks. Marcina Niesporka, wikarego w parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie, młodzież przygotowującą się do Światowych Dni Młodzieży oraz dorosłych z grup parafialnych, we współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzin i Przyjaciół Błogosławionego Ks. Józefa Czempiela.

Ogromnie cieszymy się, że nasz zespół wokalny PEREŁKI, pod opieką Pani Sylwii Kowalskiej, miał również zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu.

734162_ZPVW_2_4