W poniedziałek 30 kwietnia 2016r. uczniowie klas piątych i szóstych wybrali się z opiekunami do Chorzowskiego Centrum Kultury w Chorzowie na przedstawienie "Szatan z siódmej klasy" w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia. Zabawa była przednia i jednogłośnie uznaliśmy, że jak do tej pory był to  najfajniejszy teatr edukacji jaki widzieliśmy.

Konsultacje dla rodziców
Klasy I - III - 14.11.2023 r., godzina 16:30 Klasy IV - VIII - 15.11.2023 r., godzina 16:30
Legitymacje szkolne

Legitymacje szkolne w ostatnim tygodniu września zbierane będą przez wychowawców klas. Klasy I i VII - oddają wychowawcy podpisane zdjęcie (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).

Sekretariat szkolny

Czynny codziennie od poniedziałku do piątku

7:00 - 15:00

Skip to content