Zbliżają się święta Wielkanocne. Nasi uczniowie przygotowują się do nich bardzo intensywnie. Dzieci wykonały palmy wielkanocne, zrobiły kolorowe pisanki a świetlica przyozdobiona została w kolorowe ozdoby świąteczne.

Najwięcej pracy pochłonęło jednak wykonanie ponad dwumetrowej palmy wielkanocnej, przy której pomogli uczniowie klas trzecich, jeszcze zanim wyjechał na zieloną szkołę. Dzięki ich pracy powstało wiele kolorowych kwiatów z bibuły, które wypełniły palmę.

W Niedzielę Palmową nasza palma przekazana została w darze pobliskiej parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie Batory.

.