Każdy może zostać mistrzem

Uczniowie chorzowskich szkół mieli dziś okazję spotkać się z mistrzami - Justyną Święty - Ersetic i Piotrem Małachowskim oraz wziąć udział w treningu pod ich czujnym okiem. Było to pchnięcie kulą, rzut młotem, dyskiem i biegi.  Organizator, Fundacja Kamili Skolimowskiej podarował dzieciom sportowe koszulki. Każdy otrzymał również z rąk mistrza medal oraz pamiątkowy dyplom.

Zebrania w dn. 16.03 i 17.03 zostają odwołane.

Od 12.03 - zajęcia w szkole zostają zawieszone do odwołania.

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.