pije_mleko_swiat_podbije

Nasza szkoła od początku istnienia programu bierze w nim czynny udział. Dostawa mleka w naszej szkole odbywa się w poniedziałek, środę i piątek. Każdy uczeń, może zaspokoić swoją dzienną dawkę wapnia kartonikiem mleka o smaku tradycyjnym. Celem programu „Szklanka mleka” jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych.

• Od 23.12.2020 do 17.01.2021 trwa przerwa świąteczna oraz ferie zimowe.
  • 19.01.2021 - zebranie (online) rodziców uczniów klas 1-4
  • 20.01.2021 - zebranie (online) rodziców uczniów klas 5-8

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.