27 listopada w2017r.  naszej szkole odbył się konkurs recytatorski "Pory roku w poezji". Wzięli w nim udział uczniowie klas 4-7.

Uczestników oceniało jury w składzie:
p. B. Aloszko, p. J. Siwczyk, p. M. Czerwińska, p. J. Lewandowska.

Oto zwycięzcy tegorocznej edycji:

I miejsce: Wiktoria Kawka z klasy 6a
II miejsce: Nadia Jasiak z klasy 4b
III miejsce: Julia Kochelska z klasy 6a

Tego samego dnia Malwina Rak z klasy 6c zajęła II miejsce w miejskim konkursie frazeologicznym "Z przymrużeniem oka" organizowanym przez SP 18 w Chorzowie. Malwina przygotowała prace plastyczną związaną z frazeologizmem.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

• Rozpoczęły się zapisy do klasy I
  • 16.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 1-4
  • 17.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 5-8

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.