Jesień w poezji – 2014

„Jesień w poezji”- III szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VI

Dnia 25 listopada 2014 w naszej szkole odbył się III szkolny konkurs recytatorski „Jesień w poezji” dla uczniów klas IV-VI. W jury konkursu zasiadły panie: Mariola Czerwińska, Marta Dybała i Brygida Aloszko. Przed nimi zaprezentowało swoje recytatorskie umiejętności czternaścioro uczniów.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął uczeń klasy Va Adrian Bonsz, drugie miejsce- Kamil Dominiczak, również z klasy Va, natomiast trzecie miejsce zajęła uczennica z klasy VI b Paulina Juszczak.

Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Zebrania w dn. 16.03 i 17.03 zostają odwołane.

Od 12.03 - zajęcia w szkole zostają zawieszone do odwołania.

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.