Urząd Miasta Chorzów kolejny raz zorganizował konkurs rysunkowy Dziecięca Galeria Przystankowa.

W tym roku tematem przewodnim był kosmos. Uczennica naszej szkoły Martyna Hellmann z klasy 8a, została laureatką tego konkursu i jej projekt zostanie przeniesiony na jeden z przystanków w Chorzowie.

Wyróżnienia zdobyły również Dominika Grabalska i Kinga Siemierska także z klasy 8a. Gratulujemy sukcesu!

Zebrania w dn. 16.03 i 17.03 zostają odwołane.

Od 12.03 - zajęcia w szkole zostają zawieszone do odwołania.

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.