Szkolny Dzień Piłkarski

Dziś w naszej szkole z okazji wczorajszego święta każdego chłopaka odbył się Szkolny Dzień Piłkarski.

Każdy mógł przyjść do szkoły w sportowym stroju i cieszyć się radością ze zwycięstwa Polaków (tym razem jednak siatkarskiego)

Dla prawdziwych kibiców piłkarskiego szaleństwa były również upominki przygotowane przez szkolne koleżanki

Dziękujemy za włączenie się do wspólnej zabawy i świętowanie w szkolnym gronie. Cieszymy się, że dziewczyny również swoim strojem uświetniły dzisiejszy dzień .

• Rozpoczęły się zapisy do klasy I
  • 16.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 1-4
  • 17.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 5-8

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.