Wiosenne sukcesy sportowe

13 kwietnia nasi chłopcy z klas 6 zajęli I miejsce wśród chorzowskich szkół podstawowych w piłce siatkowej. Kilka dni później nasze uczennice wywalczyły 4 miejsce wśród zespołów dziewcząt w piłce siatkowej w kategorii chorzowskich szkół podstawowych. W piątek, 20 kwietnia chłopcy walczyli III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Siatkowej wśród szkół podstawowych. W odpowiedzi na sukces chłopaków 24 kwietnia dziewczęta zdobyły drugie miejsce w miejskich rywalizacjach w piłce ręcznej.

Gratulujemy naszym sportowcom!

Wiosenne sukcesy sportowe
Zebrania w dn. 16.03 i 17.03 zostają odwołane.

Od 12.03 - zajęcia w szkole zostają zawieszone do odwołania.

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.