Pasowanie na ucznia

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem życia każdego dziecka. Z niecierpliwością czeka ono każdego dnia na spotkanie ze szkołą, z nowymi wiadomościami, przygodami. Czeka na dzień, w którym stanie się prawdziwym uczniem i poprzez pasowanie zostanie włączone do społeczności szkolnej.

Taka uroczystość miała miejsce 23 października. Pierwszaki przygotowały dla zebranych gości część artystyczną a następnie złożyły ślubowanie stając się w ten sposób pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.

Zebrania w dn. 16.03 i 17.03 zostają odwołane.

Od 12.03 - zajęcia w szkole zostają zawieszone do odwołania.

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.