We wtorek 13 listopada w Zespole Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Chorzowa we wspinaczce.

Reprezentant naszej szkoły Daniel Przybyła (klasa 7 a) wywalczył 3 miejsce natomiast uczennica klasy 8 b,  Paulina Grzyb zajęła miejsce 4.

Drużynowo nasza Szkoła zajęła 4 lokatę.

Mistrzostwa Chorzowa we wspinaczce
  • Rozpoczęły się zapisy do klasy I
  • 16.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 1-4
  • 17.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 5-8

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.