Kibice z SP 34

Dziś na stadionie przy ulicy Cichej 6 odbył się finał akcji „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”.

Nasi chłopcy w meczu piłki nożnej zdobyli drugie miejsce, ustępując miejsca jedynie Szkole Sportowej nr 21.

Jednocześnie nasze dziewczęta tak mocno ich dopingowały, że udało nam się zdobyć pierwsze miejsce w mieście

Kibice z SP 34
  • Rozpoczęły się zapisy do klasy I
  • 16.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 1-4
  • 17.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 5-8

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.