Kibice z SP 34

Dziś na stadionie przy ulicy Cichej 6 odbył się finał akcji „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”.

Nasi chłopcy w meczu piłki nożnej zdobyli drugie miejsce, ustępując miejsca jedynie Szkole Sportowej nr 21.

Jednocześnie nasze dziewczęta tak mocno ich dopingowały, że udało nam się zdobyć pierwsze miejsce w mieście

Kibice z SP 34
Zebrania w dn. 16.03 i 17.03 zostają odwołane.

Od 12.03 - zajęcia w szkole zostają zawieszone do odwołania.

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.