3 grudnia przy Cichej odbył się wielki finał I edycji konkursu wiedzy o Ruchu i Mieście Chorzów, organizowanego w chorzowskich szkołach podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7b Piotr Bartosiewicz oraz Alan Śliwa. Za swój udany udział zostali nagrodzeni pamiątkowymi albumami.

 

Finał konkursu wiedzy o Ruchu i Chorzowie
  • Rozpoczęły się zapisy do klasy I
  • 16.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 1-4
  • 17.03.2021 - konsultacje dla rodziców uczniów klas 5-8

Legitymacje szkolne w ostatnim tygodniu września zbierane będą przez wychowawców klas. Klasy I i VII - oddają wychowawcy podpisane zdjęcie (imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).

Od dnia 19 września 2019 obowiązuje  Rozporządzenie MEN zmieniające zasady odbioru legitymacji, świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminie ósmoklasisty. Rozporządzenie wprowadza możliwość odbioru w/w dokumentów przez ucznia.