pije_mleko_swiat_podbije

Nasza szkoła od początku istnienia programu bierze w nim czynny udział. Dostawa mleka w naszej szkole odbywa się w poniedziałek, środę i piątek. Każdy uczeń, może zaspokoić swoją dzienną dawkę wapnia kartonikiem mleka o smaku tradycyjnym. Celem programu „Szklanka mleka” jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych.

15 października 2019 zebrania rodziców uczniów klas 1-3

Kolejne zebranie rodziców uczniów klas 4-8 odbędzie się 16 października 2019 o godzinie 16.30.