Obecność na medal 2015/2016 – I półrocze

UCZNIOWIE Z NAJLEPSZĄ FREKWENCJĄ:

Oliwier KOŚCIELNIAK 1a

Joanna WARCHULSKA 1a

Emilia KAMPCZYK 1a

Łukasz WRÓBLEWSKI 1a

Jakub BERUŚ 1b

Katarzyna KADZIMIERZ 1b

Maciej MELA 1b

Oliwier SZOLC 1b

Filip GINCEL 1b

Julia KRETEK 1b

Martyna SZCZURKO 1c

Igor SZCZURKO 1c

Mateusz SOWA 1c

Dawid KOCIUBA 1d

Oliwia STEFAŃSKA 1d

Juliusz SZELIGA 2a

Wojciech HELLMANN 2a

Dawid JĘDRZEJEK 2a

Alan STRYLUK 2b

Marcin MAŃCZYK 2b

Mateusz GRZYB 2b

Adrian RZEPKA 2b

Korneliusz GAWŁOWSKI 2b

Eliza FLAK 2b

Marta BRODOCZ 3a

Wiktoria BRODOCZ 3a

Alan KRZYŻ 3a

Maja BORCZYK 3b

Cezary BARCZYK 3b

Agata KLOIS 3b

Nataniel STRYLUK 3b

Zuzanna WAWROS 3b

Hanna WIECENS 3b

Maja CIEŚLA 4a

Wiktoria KAWKA 4a

Karolina ZDRZAŁEK 4a

Julia KOCHELSKA 4a

Denis PAWEŁCZYK 4b

Emilia WALOŃ 4b

Oliwia MULARCZYK 4b

Konrad KOWAL 4b

Oliwia STEFAŃSKA 4b

Jakub CZERNIAWSKI 4b

Wanesa STEUER 4b

Wanesa WIŚNIOWSKA 4c

Paulina CHAMIGA 4c

Malwina RAK 4c

Magdalena KOBYLSKA 4c

Alicja PAWŁOWSKA 4c

Milena BAJER 4c

Fabian GARSZTKA 4c

Oskar DELEGA 4c

Kinga SZCZEMBARA 4c

Przemysław DZIURSKI 4c

Martyna OCHMAN 4c

Martyna MALIK 4c

Piotr MUSZYŃSKI 5a

Karolina STELMACH 5a

Martyna HELLMANN 5a

Paweł NIMPCZKE 5b

Diego NOWACZEK 5b

Martyna ŻOCH 6a

Michał KLYSZCZ 6b

Dawid MAŃCZYK 6b

Dominika NALEPA 6b

Dawid SZYMANOWSKI 6b

PRZYPOMINAMY:
6 czerwca 2018r. o godz. 16.30 w sali nr 16 odbędzie się zebranie Rodziców przyszłych uczniów klas I w roku szkolnym 2018/2019.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
22 czerwca 2018
  • dla klas 1-3 - godzina 9.00
  • dla klas 4-7 - godzina 10.30

 
Informujemy, że zwroty pieniędzy za uszkodzone, zniszczone lub niezwrócone podręczniki należy wpłacić na konto szkoły 67 1050 1243 1000 0022 8950 1393. Powyższe nie dotyczy podręczników w klasach II i III.
GRUPY PŁYWAJĄCE:

W czwartek 10 maja 2018r. od 15.00 do 16.00 na basenie w Kompleksie Sportowym "Hajduki" odbędzie się rekrutacja dzieci do grup pływających kl. I w roku szkolnym 2018/2019.

Accessibility
Zamknij