O szkole

 

Skład Rady Pedagogicznej

w roku szkolnym 2017/2018

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Iwona Wajsprych - nauczyciel dyplomowany

WICEDYREKTOR SZKOŁY

mgr Justyna Lewandowska - nauczyciel dyplomowany

 

Nauczyciel Nauczany przedmiot/funkcja Wychowawca klasy Stopień awansu zawodowego
mgr Aloszko Brygida Język polski 4b Nauczyciel dyplomowany
mgr Bała Bożena Edukacja wczesnoszkolna 2b Nauczyciel dyplomowany
mgr Cichoń Anna Wychowanie Fizyczne 6a Nauczyciel mianowany
mgr Ciężkowska Iwona Historia i społeczeństwo Nauczyciel dyplomowany
mgr Ciura Zofia Religia Nauczyciel dyplomowany
mgr Kamila Czekalska Nauczyciel wspomagający 2a Nauczyciel kontraktowy
mgr Czerwińska Mariola Biblioteka, Surdopedagog Nauczyciel dyplomowany
mgr Dobias Katarzyna Wychowawca świetlicy Nauczyciel dyplomowany
mgr Fryc Ewa  Język angielski Nauczyciel mianowany
mgr Gembolis-Waleczek Alicja Edukacja wczesnoszkolna 3c Nauczyciel mianowany
mgr Gintowt Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna, Matematyka 1a, 7a Nauczyciel dyplomowany
 mgr Janicka-Garba Jolanta Muzyka Nauczyciel dyplomowany
mgr Kaleta Bożena Edukacja wczesnoszkolna 3a Nauczyciel dyplomowany
mgr Kruszyńska Monika Doradztwo zawodowe Nauczyciel dyplomowany
mgr Kulejewska Izabela Edukacja wczesnoszkolna 2a Nauczyciel dyplomowany
mgr Kurczyk Hanna Pływanie Nauczyciel dyplomowany
mgr Małgorzata Kwap Wychowawca świetlicy Nauczyciel dyplomowany
dr Lakomy Lilianna Język angielski, Matematyka urlop Nauczyciel dyplomowany
mgr Lewandowska Agnieszka Psycholog Nauczyciel kontraktowy
mgr Łodkowska Anna Plastyka, , Technika, Zajęcia techniczne Nauczyciel dyplomowany
mgr Michałek Mateusz Religia, Zajęcia techniczne Nauczyciel kontraktowy
mgr Mizerska Anna  Biologia Nauczyciel kontraktowy
mgr Musiał Beata Wychowanie fizyczne Nauczyciel dyplomowany
dr Nieśpiałowski Nikodem Zajęcia komputerowe Nauczyciel dyplomowany
 mgr Piechaczek Anna Edukacja wczesnoszkolna 3b Nauczyciel dyplomowany
mgr Pietruńko Elżbieta Kierownik Świetlicy Nauczyciel dyplomowany
mgr Raś Beata Język angielski 5a Nauczyciel dyplomowany
mgr Siwczyk Joanna  Język polski 7b Nauczyciel dyplomowany
mgr Szmajduch Marzena Przyroda 6c Nauczyciel dyplomowany
mgr Świerczyńska Anna Surdopedagog Nauczyciel dyplomowany
mgr Thamm Maja Edukacja wczesnoszkolna 1b Nauczyciel dyplomowany
mgr Tomeczek Izabela Matematyka 6b Nauczyciel dyplomowany
mgr Monika Truchła-Szpularz Tyflopedagog Nauczyciel kontraktowy
mgr Trzebicka Elżbieta Chemia Nauczyciel dyplomowany
mgr Tyc Magdalena Pedagog Nauczyciel mianowany
mgr Wojciechowska Sylwia Matematyka, Fizyka 4a Nauczyciel dyplomowany
mgr Zemła Jolanta Wychowanie fizyczne, Pływanie 5b Nauczyciel dyplomowany

 

NASZA STRONA FACEBOOK

facebook.com/sp34chorzow

 

 

ANDRZEJKI 2017:

Zabawy i wróżby dla klas 4-7: 28 października 2017r. od 16.00 do 17.00.

 

 

ANDRZEJKI 2017:

Dyskoteka dla klas 4-7: 28 października 2017r. od 17.00 do 19.00.

ZEBRANIE Z RODZICAMI:

W listopadzie zapraszamy Państwa na konsultacje indywidualne.

Accessibility
Zamknij