Legitymacje szkolne

Pierwsza legitymacja szkolna (po przyjęciu dziecka do szkoły) wydawana jest nieodpłatnie. Duplikat wydaje się wtedy, gdy oryginał ulegnie zagubieniu, zniszczeniu lub kradzieży. W tym przypadku rodzice ucznia mogą wystąpić z wnioskiem o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej. Należy przedłożyć podpisane aktualne zdjęcie legitymacyjne oraz potwierdzenie wniesienia opłaty. Za wydanie duplikatu legitymacji pobiera się opłatę w wysokości 9,00 zł. Kwotę należy wpłacić na konto Szkoły: nr konta: 07 1050 1214 1000 0024 2729 7524.

legszkolna