W dniu dzisiejszym w MDK "Batory" w Chorzowie, miał miejsce finał konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną "GÓRA PISANEK". W konkursie wzięło udział 209 uczestników. Komisja w składzie: Piotr Naliwajko- artysta plastyk, Bogusława Tatuś- instruktor Klubu Rękodzieła Artystycznego „Ewa” oraz Kaja Renkas- artysta plastyk wyłoniła laureatów.
W kategorii klas IV-VI: PIERWSZE MIEJSCE zajęła nasza uczennica z klasy 6a MARTYNA HELLMANN. WYRÓŻNIENIE natomiast otrzymała KINGA PRADELA z klasy 5a. Naszym dziewczynom oraz opiekunowi - Pani Ani Łodkowskiej - najserdeczniej gratulujemy. Pękamy z dumy!