Miło nam poinformować, że w Konkursie dla klas 1-3 "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna" nagrody i wyróżnienia zdobyli:
I miejsce - Aleksandra (1b) i Dawid (3b) Cieraszewscy;
II miejsce - Hubert Rurański ( 3a);
III miejsce - Nicola Klepczyńska (1a).

Wyróżnienia:
Korneliusz Gawłowski, Wojciech Hellmann, Dawid Oraczewski, Damian Malcherek, Małgorzata i Bartłomiej Pierończyk.

Jury kierowało się w swoim wyborze przede wszystkim wkładem własnym autora pracy.

Wszystkim uczestnikom i nagrodzonych w Konkursie serdecznie gratulujemy!