Odpoczywacie już błogo? To bardzo dobrze!
Jednak my nie chcemy, żeby nasza FB strona odpoczywała.
Miałaby się przez dwa miesiące zakurzyć?! Co to, to nie!

Zapraszamy więc Was do WSPÓLNEJ ZABAWY.

Jeśli chcecie pochwalić się swoimi wyprawami i przesłać społeczności szkolnej wakacyjne pozdrowienia, nadsyłajcie je w wiadomości na naszą skrzynkę FB. Prosimy o zestawienie ok. 6 zdjęć wraz z lokalizacją. Będziemy tworzyć wakacyjne pocztówki i umieszczać je w specjalnym albumie.

To co... piękna polska wieś, góry, Mazury, morza wszelakie zimne i ciepłe, zagraniczne tropikalne plaże, antyczne zabytki, leśne biwaki, zimne kąpiele w potoku i co tam tylko jeszcze robicie... fotografujcie, przesyłajcie, pozdrawiajcie! Czekamy...

SAMORZĄD PRZYPOMINA:

Zbiórka plastikowych korków i makulatury odbędzie się w dniach 14 do 23 lutego 2018r.

ZEBRANIE RODZICÓW:

Serdecznie zapraszamy Rodziców na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę 14 marca 2018 r.
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE:   Rekolekcje Wielkopostne dla społeczności szkolnej odbędą się w dniach 19-21 marca 2018r.

WIELKANOC:

Wiosenna Przerwa Świąteczna odbędzie się w dniach od 29 marca do 03 kwietnia 2018r.