Szkolny Dzień Piłkarski

Dziś w naszej szkole z okazji wczorajszego święta każdego chłopaka odbył się Szkolny Dzień Piłkarski.

Każdy mógł przyjść do szkoły w sportowym stroju i cieszyć się radością ze zwycięstwa Polaków (tym razem jednak siatkarskiego)

Dla prawdziwych kibiców piłkarskiego szaleństwa były również upominki przygotowane przez szkolne koleżanki

Dziękujemy za włączenie się do wspólnej zabawy i świętowanie w szkolnym gronie. Cieszymy się, że dziewczyny również swoim strojem uświetniły dzisiejszy dzień .