eTwinning

eTwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę.

etwinning

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła bierze udział w projekcie

Myths and legends in our countries

Wspólnie wybierzemy legendy, podania które w różnej formie zaprezentujemy naszym partnerom z projektu. Mamy nadzieję, że efektem naszej współpracy będzie e-book zawierający mity, legendy i podania krajów uczestniczących w projekcie.

A jest nas sporo – uczestnicy projektu pochodzą z

Grecji,

Włoch,

Hiszpanii,

Chorwacji,

Turcji,

Serbii,

Cypru,

Rumunii.

Polskę reprezentuje nasza szkoła.

SAMORZĄD PRZYPOMINA:

Zbiórka plastikowych korków i makulatury odbędzie się w dniach 14 do 23 lutego 2018r.

ZEBRANIE RODZICÓW:

Serdecznie zapraszamy Rodziców na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę 14 marca 2018 r.
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE:   Rekolekcje Wielkopostne dla społeczności szkolnej odbędą się w dniach 19-21 marca 2018r.

WIELKANOC:

Wiosenna Przerwa Świąteczna odbędzie się w dniach od 29 marca do 03 kwietnia 2018r.