Dla rodzica

Na podstawie Uchwały nr XXXIII/605/17 Rady Miasta Chorzów z dnia 30 marca 2017 roku obwód szkoły obejmuje następujące ulice:
16 Lipca
Adama Mickiewicza
Dyrekcyjna
Francuska
Gen. Józefa Bema
Graniczna (wszystkie od 50 do końca)
Hutnicza
Jurija Gagarina
Kaliny (wszystkie od 43 do 84)
Kochłowicka
Ks.Augustyna Strzybnego
Ks.Jana Machy
Ks.Stanisława Konarskiego
Odrowążów (wszystkie do 11)
Pl. Olimpijczyka Henryka Nowary
Stalowa
Stefana Batorego (wszystkie od 1 do 40)
Stefana Żółkiewskiego
Szpitalna