Wiosenne sukcesy sportowe

13 kwietnia nasi chłopcy z klas 6 zajęli I miejsce wśród chorzowskich szkół podstawowych w piłce siatkowej. Kilka dni później nasze uczennice wywalczyły 4 miejsce wśród zespołów dziewcząt w piłce siatkowej w kategorii chorzowskich szkół podstawowych. W piątek, 20 kwietnia chłopcy walczyli III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Siatkowej wśród szkół podstawowych. W odpowiedzi na sukces chłopaków 24 kwietnia dziewczęta zdobyły drugie miejsce w miejskich rywalizacjach w piłce ręcznej.

Gratulujemy naszym sportowcom!

Wiosenne sukcesy sportowe