Pasowanie na ucznia

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem życia każdego dziecka. Z niecierpliwością czeka ono każdego dnia na spotkanie ze szkołą, z nowymi wiadomościami, przygodami. Czeka na dzień, w którym stanie się prawdziwym uczniem i poprzez pasowanie zostanie włączone do społeczności szkolnej.

Taka uroczystość miała miejsce 23 października. Pierwszaki przygotowały dla zebranych gości część artystyczną a następnie złożyły ślubowanie stając się w ten sposób pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.