Jak co roku w Domu Kultury "Batory" w Chorzowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla uczniów którzy w ubiegłym roku szkolnym zostali laureatami w konkursach artystycznych na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym.

W uroczystości brali udział przedstawiciele władz miasta do spraw kultury i edukacji, nauczyciele, nagrodzeni uczniowie oraz ich rodzice. Z naszej szkoły nagrodę otrzymała uczennica Agata Adamczyk z klasy 7, za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

III miejsca w Konkursie Plastycznym na Szczeblu Wojewódzkim