To już dziś. Po wyczerpującym roku szkolnym przyszła pora na rozdanie świadectw.
Dwie akademie z tej okazji przygotowały klasy 3a oraz 6a i 6b. Rozdano świadectwa z wyróżnieniem, nagrody sportowe, dyplomy dla Ambasadorów Kultury, Młodych Ekologów i te doceniające Obecność na Medal.
Pani Dyrektor podziękowała także nauczycielom kończącym pracę w naszej placówce. Pani Elżbiecie Owczarek oraz po 25 latach współpracy - Pani Sylwii Kowalskiej.
W klasach wychowawcy rozdali świadectwa, dyplomy i żegnali się ze swoimi wychowankami.
Były pamiątkowe zdjęcia, łzy wzruszenia, słodkie czekoladki, okrzyki radości, duma rodziców i wreszcie... długo wyczekiwane wakacje.
Spędźcie je bezpiecznie, w cudownie słonecznej, letniej atmosferze.

SAMORZĄD PRZYPOMINA:

Zbiórka plastikowych korków i makulatury odbędzie się w dniach 14 do 23 lutego 2018r.

ZEBRANIE RODZICÓW:

Serdecznie zapraszamy Rodziców na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę 14 marca 2018 r.
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE:   Rekolekcje Wielkopostne dla społeczności szkolnej odbędą się w dniach 19-21 marca 2018r.

WIELKANOC:

Wiosenna Przerwa Świąteczna odbędzie się w dniach od 29 marca do 03 kwietnia 2018r.