W grudniu, jak co roku w Domu Kultury Batory odbyła się uroczystość wręczenia nagród za osiągnięcia artystyczne w mijającym roku szkolnym. W uroczystości uczestniczył Prezydent Miasta Chorzowa Pan Andrzej Kotala, oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nagrodzeni uczniowie, nauczyciele- opiekunowie oraz rodzice. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 8c- Oliwia Śliwka, która otrzymała nagrodę za I miejsce w  II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - ,,Zaczarowany Świat Baśni Hansa Christiana Andersena”.

Oliwii gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.

Zebrania i konsultacje

12.12.2022  - zebranie informacyjne o zagrożeniach oceną niedostateczną,