Szkoły pełne talentów

Od 5 września nasza szkoła będzie brała udział w ogólnopolskiej akcji Lidla "Szkoły pełne talentów".

Od tego dnia klienci sklepów Lidl Polska będą otrzymywać Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie lidl.pl/szkoly przekażą je wybranej szkole. Placówka sama zdecyduje, na co zostaną wymienione zebrane Talenciaki.  Odebrać je można za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły . Gorąco zapraszamy do zabawy oraz wspierania akcji.

Zebrania we wrześniu

8.09.2022  - zebranie ogólne klasy 4-8 (g.16.30)

7.09.2022 - zebranie ogólne klasy 1-3 (g.16.30)