Szanowni Państwo!

Wyniki naboru do klas I można od dziś sprawdzić logując się na konto utworzone podczas rejestracji wniosku na platformie https://chorzow.elemento.pl/elemento-parents/main.action Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o zdalne potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do naszej szkoły. Ci z Państwa, którzy podali podczas rejestracji wniosku adres mailowy, otrzymają informację o wynikach naboru na skrzynkę mailową.

Lista przyjętych kandydatów została również udostępniona naszej szkolnej tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym. Na listach kolorem czerwonym zaznaczono brak dokumentów kwalifikujących do grupy pływającej. Jest jeszcze możliwość zapisu dzieci do grupy pływającej, wnioski do odbioru w sekretariacie szkoły w godzinach od 700 – 1500.