Szanowni  Państwo!

Zachęcam do założenia Internetowego Konta Pacjenta.  Jest to bezpłatna, bezpieczna aplikacja Ministerstwa Zdrowia dzięki której szybko i sprawnie  możemy sprawdzić informacje o zdrowiu: swoim, swoich dzieci lub osoby,  która nas do tego upoważniła.

Dzięki IKP m.in.

• mamy dostęp do danych medycznych swoich dzieci do 18. roku życia
  • sprawdzimy wynik testu na koronawirusa
  • dowiemy się, do kiedy prawdopodobnie będziemy przebywać na kwarantannie lub izolacji domowej (ostatecznie zależy to od  stanu naszego zdrowia)
  • pobierzemy Unijny Certyfikat COVID (UCC), który potwierdza: zaszczepienie przeciw COVID19,negatywny wynik testu na koronawirusa, fakt bycia ozdrowieńcem.

Więcej informacji na temat Internetowego Konta Pacjenta oraz instrukcję założenia konta znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Z wyrazami szacunku

Aneta Szczęśniak

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chorzowie

Od 20 grudnia 2021r. do 9 stycznia 2022r. uczymy się zdalnie.
Zebrania z rodzicami
  • 19.01.2022 - informacje o postępach w nauce oraz o proponowanych ocenach na I semestr- klasy 1-3 (g.16.30)
  • 20.01.2022 - informacje o postępach w nauce oraz o proponowanych ocenach na I semestr- klasy 4-8 (g.16.30)