Serdecznie zapraszamy całą społeczność uczniowską do udziału w akcji charytatywnej KOMÓRKA NA MISJE. W naszych szafkach i pudełkach często leżą zużyte i niepotrzebne telefony komórkowe. Są instytucje, dzięki którym telefony zyskają drugie życie, bądź zostaną poddane recyklingowi. Odnowione telefony trafią do krajów rozwijających się, a zebrane pieniądze przekazane zostaną na działalność misyjną. Do telefonu powinna być dołączona bateria (ładowarka nie jest konieczna). Razem z telefonem należy oddać podpisaną przez rodziców zgodę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka .................................. w akcji charytatywnej Komórka na Misje, polegającej na zbiórce starych / nieużywanych / zepsutych telefonów komórkowych (najlepiej z baterią). Zebrane telefony zostaną przekazane na cele misyjne.
/Podpis rodzica/

Telefony wraz z podpisaną zgodą można składać na Portierni do końca maja 2016r.