Nasza uczennica Dominika Grabalska z klasy 5a zdobyła GRAND PRIX (najlepsze zdjęcie w obu kategoriach wiekowych) w konkursie organizowanym przez Gimnazjum nr 10 w Chorzowie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Chorzowa, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Rudy Śląskiej, Bytomia i Katowic. Dodatkowo Kinga Siemierska z klasy 5a zdobyła WYRÓŻNIENIE.

Wśród nagród: spotkanie z fotografem i mini sesja fotograficzna zwycięzcy w profesjonalnym studiu fotograficznym „Produkcja wspomnień” Marty Jakubiec w Katowicach, nagrody rzeczowe (ufundowane przez Organizatorów i Pizzerię „POD DREWNIANYM BOCIANEM” w Chorzowie) a w dniu podsumowania konkursu warsztaty fotograficzne.

Dziewczyny - Serdecznie Gratulujemy!